forum Staind

Welcome To Your 4 Walls


#1 2007-08-12 22:15:24

psyche

Władczyni Czasu

8113913
Skąd: Wieczność
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Break The Cycle

Nie wiem, jak Wy, ale to pierwszy album Staind'a, jaki poznałam...
Moja przygoda nie zaczęła sie od "Outside", jak pewnie u części z Was. Pożyczyłam album od kolegi, więc słyszałam wszystkie piosenki jedna po drugiej i od razu polubiłam Staind
To również płytka, na której większość utworów, to moje ulubione...


And I'm left here with nothing
Nothing to live for
.... But you

Offline

 

#2 2007-08-12 22:38:09

frayed

Administrator

6648248
Skąd: To Miejsce Na Mapie
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Break The Cycle

Fakt umieszczenia akurat tej płyty jako pierwszej w temacie już coś znaczy.
Z perspektywy czasu chyba najlepsza. Mimo wszystko. Najbardziej pozostająca w pamięci. Jasne, można się sprzeczać, ale (stety lub nie) większość osób właśnie od BTC rozpoczynała swoją przygodę ze Staind. (przynajmniej te osoby, z którymi ja się zetknąłem).
Każda piosenka ma swój klimat, wszystko jest wyważone. Teksty też jakby momentami prześwitują nadzieją, której "upust" jest w kolejnych płytach.
Jeśli wracam do Staind to chyba do tej płyty najchętniej.


http://lol4u.ovh.org/4.jpg

Offline

 

#3 2008-05-13 10:34:58

stnd

Nameless

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Break The Cycle

U mnie zaczęło się od Its been awhile. I to przez przypadek, bo notorycznie unikałem 'tego gościa który cośtam smęcił na gitarze przy świecach', aż któregoś razu podczas mojej ulubionej rozrywki (czyli niustanego przełączania programów w tv ) wyładowały mi się bateria w pilocie, a traf chciał że zatrzymało się na vivie, gdzie akurat leciało IBAW. Byłem niejako zmuszony wysłuchać całości i jedyne co mogłem powiedzieć jak już się skończyło, to: 'ŁAŁ'...
A później to było tylko polowanie w tv na teledysk do IBAW lub Outside, później wpadła mi w ręce płytka i tak się zaczęła lawina...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lessilion.pun.pl www.wiz09.pun.pl www.mojeotsforum.pun.pl www.ekonomiapt.pun.pl www.tm.pun.pl